‫כמה עולה השתלת שיניים‬ - השוואת מחירים


1. מלאו את הפרטים
2. קבלו עד 3 הצעות ל ‫השתלת שיניים‬
3. בחרו את ההצעה המתאימה ביותר עבורכם
שם מלא
בחר איזור מגורים
בחר סוג טיפול
טלפון
 
Email
 
אני מעוניין/ת לקבל מבצעים ועידכונים
 
נותני שירות באיזור המבוקש
הכול אודות השתלות שיניים ומי שזקוק להן :


תחום רפואת השיניים האסתטית התפתח רבות בעשורים האחרונים וזאת משום פלאי הטכנולוגיה אשר מציעים לו מגוון רחב של טיפולים ייחודיים ובשימוש מכשור מתקדם במיוחד. שתלים דנטאליים הם הפיתרון האולטימטיבי לבעיית שיניים חסרות אך ניתן לראות כי נעשה בהם שימוש גם במקרים של שיניים פגומות. מדובר באופן כללי על פיתרון אסתטי אך אין ספק שהוא משפר רבות את איכות החיים שכן איכות הלעיסה עם שיניים חסרות היא נמוכה במיוחד.
אז מהו שתל דנטאלי ? מדובר על אביזר שנראה כמו בורג, משתילים אותו בתוך החניכיים והוא משמש כשורש לשן מלאכותית או לגשר שימלא את מקומן של שיניים חסרות רבות. השתלות דנטאליות מתאימות לכל אדם בוגר אשר איבד לפחות שן אחת משיניו.

כיצד השתלות שיניים מתבצעות ?


יש להבין שהליך של השתלת שיניים עלול לארוך כמה חודשים. בתחילה יש לבצע בדיקות אצל מומחה לשיקום הפה, הוא זה שיקבע א ההליך הניתוחי וזאת לאחר שיערוך צילומי רנטגן של הפה. הרופא המשקם והרופא הכירורג יחד מחליטים יחד איזה טיפול הוא המתאים ביותר על פי גודל עצם החיך ועל פי מצב החניכיים. טרם הטיפול יש להפסיק לעשן ולצחצח את השיניים היטב בכל יום, רצוי גם להשתמש בחוט דנטאלי גם כן.
בתחילה משתילים את הבורג בחניכיים ואז סוגרים את המקום ומחכים שהוא ירפא, לאחר שהמקום נרפא פותחים אותו מחדש ומרכיבים עליו את השן המלאכותית.

מה חשוב לדעת על טיפולי השתלות שיניים ?


טיפולי השלות שיניים טומנים בחובם סיכונים מסוימים אך כך בכל הליך ניתוחי ישנם סיכונים לכן רצוי לקחת את הדברים בפרופורציות. חשוב להבין שככל שהרופא המנתח הוא מומחה בתחומו ובעל ניסיון, כך הסיכונים ותופעות הלוואי פוחתים.
ובכל זאת על אדם המתעתד לעבור את ההליך לדעת אילו סיכונים ישנם בהליך. אחת מתופעות הלוואי היא דחיית השתל, הגוף מחליט שהוא אינו מעוניין בשל כל שנותר לכם לעשות הוא להוציאו ולהשתיל במקומות שתל אחר. לא ניתן לצפות מהלך שכזה ולמעשה זה עניין של מזל.
חשוב לדעת כי ככל שהשתלים הדנטאליים נמצאים בחיך העליון כך הם מועדים יותר לסכנות ולתופעות לוואי, כך גם בעניין הגיל – ככל שהמטופל מבוגר יותר כך עולים הסיכונים ותופעות הלוואי. סיכונים נוספים הם זיהומים, נפיחויות וכאבים ודימומים. אם תופעות אלו מופיעות יש לפנות לרופא המטפל להמשך מתן טיפול.
‫כמה עולה השתלת שיניים‬